اسکایپ ویژگی تار کردن پس زمینه را در تماس های تصویری ارائه کرد

اسکایپ ویژگی تار کردن پس زمینه را در تماس های تصویری ارائه کرد

 
همه ما چنین لحظاتی را تجربه کردیم. تصور کنید می خواهید با پدر و مادرتان تماس تصویری برقرار کنید اما لباس هایی که از روی طناب جمع کرده اید همچنان روی زمین هستند و یا می خواهید با یک سرمایه گذار درباره برنامه های کسب و کارتان صحبت کنید و این برنامه ها روی تخته سفید در پشت سر شما نوشته شده است و یا می خواهید به صورت زنده با تلویزیون تماس تصویری برقرار کنید و فرزندان عزیزتان  دائماً از این سمت اتاق به آن سمت می روند و چون این ها لحظات بسیار مهمی برای شما هستند، قطعا احساس شرمندگی و خجالت خواهید کرد. همچنین لحظات زیادی در زندگی و تماس های کاری که اهمیت زیادی هم برای شما دارند، وجود دارند که باعث می شوند مرکز توجه تماس های تصویری قرار نگیرید. به همین دلیل است که می خواهیم ویژگی پس زمینه تار(Blur) در تماسهای تصویری اسکایپ را معرفی کنیم.
 

ویژگی پس زمینه تار در اسکایپ


پس زمینه تار در اسکایپ شبیه پس زمینه تار در تیم مایکروسافت است. وجود پس زمینه تار در هنگام برقراری تماس های تصویری باعث می شود استرس شما از تماس های تصویری کاهش پیدا کرده و تمرکز دوربین را روی خود قرار دهید. با چند انتخاب ساده، کلیک راست و یا حتی از طریق تنظیمات اسکایپ پس زمینه شما خیلی سریع و به طرز ماهرانه ای تار می شود و شما تنها نقطه کانونی و مرکز تماس تصویری قرار خواهید گرفت. با این وجود دیگر نیاز نیست حین برقراری تماس نگران عبور افراد مختلف باشید و یا حتی پیش از آن به تمیزی و نظافت اطراف خود فکر کنید.
 

ایجاد پس زمینه تار در اسکایپ


پس زمینه تار در اسکایپ و تیم آن از هوش مصنوعی استفاده می کند که  برای شناسایی حالت و فرم انسان تعلیم دیده است، تا همواره بتواند شما را در طول کل تماس ویدیویی در مرکز تماس قرار دهد. این تکنولوژی برای تشخیص مو، دست، بازو و کل بدن انسان آموزش دیده است تا بتواند انسان را از اجزای زمینه جدا کند و در نتیجه زمینه تماس را تار کند. تماس تصویری با پس زمینه تار دقیقا به راحتی یک تماس ویدئویی معمولی است.
تار شدن پس زمینه در بسیاری از نسخه های آخر اسکایپ برای دسکتاپ و لپ تاپ ها در دسترس است. تیم اسکایپ بیشترین و نهایت تلاش خود را می کند تا مطمئن شود همواره پس زمینه شما بماند اما با این وجود نمی توانیم تضمین کنیم پس زمینه همیشه تار باشد و قاعدتا مشکلاتی وجود خواهد داشت.
 

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید