طراحی و برنامه نویسی وب سایت

طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی انواع وب سایت های استاتیک و داینامیک

 • قالب واکنش گرا(Responsive)

  قالب واکنش گرا(Responsive)

  با ورود دستگاه های لمسی و هوشمند مانند انواع تلفنهای همراه ، تبلت و مانیتورهای عریض به بازار نیاز به داشتن وب سایتهایی مطابق با تمامی دستگاهها احساس شد. چرا که اغلب افراد صفحات وب را با دستگاه های همراه خود مرور می کنند. پس یکی ازدلایل محبوبیت وبسایت شما واکنش گرا بودن آن نسبت به تغییرات عرض صفحه مرورگر می باشد.
  کلیه وب سایت های طراحی شده توسط تیم ما از فریم ورک Bootstrap استفاده میشود که محبوب ترین فریم ورک برای تولید صفحات واکنش گرا می باشد.

 • PHP ,ASP & Python

  PHP ,ASP & Python

  برنامه نویسی سمت سرور با محبوب ترین، قدرتمندترین و پر سرعت ترین زبان ها و تکنولوژی های روز دنیا مانند PHP و ASP و طراحی پایگاه داده بهینه برای ذخیره وبازیابی اطلاعات

 • بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

  بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

  با توجه به هوشمند شدن موتورهای جستجو و رتبه بندی وب سایتها جهت نمایش در صفحات اول موتورهای جستجو جهت جلب بازدیدکننده و ترافیک بیشتر لازم است تا وب سایتها از نظر ساختار و محتوا کاملا مطابق با استانداردها و قوانین موتورهای جستجویی چون گوگل و یاهو می باشد.
  یکی از خدمات تیم طراحی، بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجویی چون Google ، Yahoo و Bing می باشد.

 • خدمات و پشتیبانی

  خدمات و پشتیبانی

  یکی از نکاتی که مشتری پس از پیاده سازی وبسایت ها نیاز به آن پیدا می کند، پشتیبانی دائم و شبانه روزی می باشد.
  این پشتیبانی می تواند به شکل آموزش و یا تغییرات فنی – ظاهری در سایت و یا BackUp گیری و به روزرسانی باشد تا وب سایت چه از نظر فنی و چه از نظر بهینگی هیچ گاه دچار مشکل نشود و همچنان با جدیدترین متدها و تکنولوژی های روز دنیا پیش رود.

 • با ما
  تماس بگیرید

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر با ایمیل alireza.hataminia@yahoo.com تماس حاصل فرمایید