تبدیل عکس به جدول با اپلیکیشن اکسل امکان پذیر خواهد شد

تبدیل عکس به جدول با اپلیکیشن اکسل امکان پذیر خواهد شد

 
کاغذی را روی زمین بگذارید و گوشی خود را بردارید.  ابزار جدید مایکروسافت برای گوشی های اندروید می تواند اعداد روی کاغذ را در چند ثانیه به  اکسل تبدیل کند. از طریق وارد کردن داده های تصویر در اکسل می توانید اطلاعات را در ستون هایی روی کاغذ نوشته و برنامه اندروید اکسل آن را به طور خودکار به جدول قابل ویرایش تبدیل می کند.
همچنین بخوانید:

موارد جدید در مایکروسافت ویژوال استودیو 2017

این ابزار تصویر را به موتور تشخیص تصویر آنلاین اکسل ارسال کرده و در آنجا تصویر پردازش شده و به جدول تبدیل می شود. هنگامی که داده ها وارد جدول می شوند اکسل به شما اجازه می دهد تا قبل از ورود به جدول ویرایش کنید.  مایکروسافت اعلام کرد درج اطلاعات از تصویر به زودی در نسخه ios اکسل هم امکان پذیر خواهد شد.
 

تبدیل عکس به جدول در برنامه اکسل


اکسل بخشی از مجموعه مایکروسافت آفیس برای تلفن های همراه اندروید است که شامل ورد و پاورپوینت است. نسخه های رایگان برنامه به شما امکانات اولیه ویرایش را ارائه می دهد. اما با اشتراک ویژه مایکروسافت آفیس می توانید ویژگی های بیشتری مانند قابلیت مشارکت با همکاران را داشته باشید.

نحوه تبدیل عکس ها به جدول اکسل

1. در برنامه اکسل اندروید دکمه new را در بالای برنامه بزنید تا فایل جدیدی ایجاد شود می توانید یک قالب  خالی ایجاد کنید و یا یکی از قالب های موجود و آماده برنامه را انتخاب کنید.
2. در پایین برنامه دکمه data from picture را فشار دهید.  اگر اولین بار است که از این ابزار استفاده می کنید Allowرا انتخاب کرده تا به مایکروسافت اجازه دهید با استفاده از خدمات آنلاین مایکروسافت تصاویر را به داده تبدیل کند. در واقع مایکروسافت به این مجوز احتیاج دارد تا بتواند عکس ها را از گوشی شما انتخاب کند.
3. مستطیل قرمز را در اطراف قسمت هایی که می خواهید اطلاعات آن وارد جدول شود قرار دهید. سپس دکمه  captureرا بزنید. ممکن است برنامه نتواند به طور دقیق قسمت های مورد نظر شما را انتخاب کند و در نتیجه نیاز باشد چندین بار این کار را تکرار کنید تا برنامه همان چیزی را که می خواهید انتخاب کند.
4. اگر قسمتی که انتخاب شده همان چیزی است که می خواهید دکمه قرمز را برای تبدیل داده ها بزنید در غیر این صورت روی  xزده و دوباره شروع کنید.
5.در این مرحله برنامه پیش نمایشی از آنچه انتخاب کرده اید و قرار است به جدول اکسل تبدیل شود نمایش می دهد. اگر می خواهید قسمتی از اطلاعات جدول را ویرایش کنید، با انتخاب قسمت مورد نظر می توانید این کار را انجام دهید.
6.اگر اطلاعات درست هستند و قصد ویرایش آن ها را ندارید، روی insert در بالای صفحه بزنید تا داده ها ذخیره شوند.
اطلاعاتی که ضبط شده و به جدول تبدیل می کنید می تواند اعداد و کلمات و هم چنین  شامل لیست ها و دستورالعمل ها نیز باشد.
 

اکسل تصاویر را به جدول تبدیل می کند

برای درج نظر و یا طرح سوالات خود لطفا در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید

نظرات کاربران

برای این مطلب تاکنون نظری ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید